PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640116}
6,3 21 829
ocen
6,3 10 1 21829
5,0 3
oceny krytyków
Idealne matki
powrót do forum filmu Idealne matki

Co do filmu to bardzo dobry. Nie rozumiem tylko tych komentarzy ze mógł kogoś zniesmaczyc.
Przecież żadnego pokrewieństwa miedzy nimi nie było...
Ale najważniejsze: Zauważyłam, że jeden jak i drugi miał córkę... Czy tylko mi zaczęła działać
wyobraźnia co będzie za 10 lat? To napewno nie jest przypadek.

ocenił(a) film na 5
jumpandtouchthesky

Córki będą wymieniać się tatusiami a może i o babcie zahaczając.

jumpandtouchthesky

Idąc tropem tych "dewiacji" to za 10-15 lat jeden tatuś ze swoja córeczką, a drugi ze swoją i będzie gites. Jak ma być wesoło to czemu nie. Może być też wersja, że tatuś z tatusiem bo tacy kumple, a córeczka z córeczką, babcia z babcią i tak dalej. A nikt słowem nie pisnął o byłych żonach, o tym co poczuły. obrzydliwy film i nie ze względu na te romanse, ale na przesłanie i kompletny brak empatii dla tych młodych kobiet co to zaufały tym nie wiem jak ich nazwać (oczywiście na podstawie postaci poprowadzonych przez reżyserkę) dzieci ? chłopcy? no bo przecież nie mężczyźni.. Bardzo słabo wypadają wszystkie postacie filmu, powierzchowność bije po oczach i kompletny brak sensu.

ocenił(a) film na 6
ajron1960

Właściwie możemy sobie wyobrazić fabułę tego filmu od samego początku odwróconą.
Aktorki grające dwie przyjaciółki miały w chwili premiery filmu 47 i 45 lat, zaś aktorzy grający ich dwóch kochanków (i zarazem synów przyjaciółki) - odpowiednio 30 i 22 lata.

No to teraz wyobraźmy sobie, że filmowi tatusiowie mają pod pięćdziesiątkę i w pewnym momencie, opuszczeni przez swe małżonki, "wymieniają się" swoimi ślicznymi córuniami w wieku lat dwudziestu, dwudziestu paru.

Czy wtedy fabuła zrobi się jeszcze bardziej chora oraz pikantno-perwersyjna? Czy też nic wielkiego się nie zmieni?

Film_Polski

Czekamy na sequel.

ajron1960

O nazwie „Idealni Ojcowie”.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones